Pokoje od 2 do 5 osób

W ofercie znajduja się pokoje dwu, trzy i pięcioosobowe w przystępnej cenie.

Pokój 3 osoby w apartamencie pięcioosobowym"Dom Narciarza " posiada 27 miejsc noclegowych: 2 apartamenty dwupokojowe, 1 studio dwupokojowe, pokoje 2 i 3 osobowe w różnym standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w jednoosobowe łóżka(brak łóżek małżeńskich w całym obiekcie). W każdym pokoju znajduje się szafa na ubrania oraz stolik. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w TV. Część z pomieszczeń posiada własny balkon. Każda łazienka zawiera prysznic, umywalkę i toaletę. W obiekcie wyróżniamy następujące typy pokoi:

  • 2-osobowe z łazienką
  • 2-osobowe bez łazienki z dostępem do łazienki wspólnej
  • 3 osobowe z łazienką
  • 3 osobowe bez łazienki z dostępem do łazienki wspólnej
  • 5-osobowe z przejściowymi pokojami
  • 5-osobowe z podziałem pokoi na 2 i 3 osobowe z indywidualną łazienką

 

Obiekt podzielony jest na dwie części – apartamenty 5 osobowe z przejściowymi pomieszczeniami znajdują się w głównej części obiektu. Podłogi w apartamentach są wykończone wykładziną. Pozostałe pokoje zlokalizowane są w drugiej części budynku dostępnej za pomocą drewnianych schodów z poziomu naszej stylowej sali kominkowej. Pierwsza kondygnacja drugiej części Domu Narciarza to pokoje dwu i trzy-osobowe z dostępem do wspólnej łazienki i toalety. Wszystkie pomieszczenia w tej części obiektu są wykończone płytkami.

We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje kompletny zakaz palenia. Istnieje możliwość sprowadzenia zwierząt pod warunkiem wcześniejszego poinformowania obsługi. Na życzenie klienta dostarczamy łóżeczko dziecięce do 15kg.