Noclegi w centrum

Dom Narciarza znajduje się w centrum Szczyrku, tuż obok spacerowego deptaka nad Żylicą

Nasz obiekt stanowi bardzo dobrą bazę wypadową w praktycznie każdy zakątek Szczyrku, dzięki świetnemu położeniu w centrum miasta, tuż nad rzeką Żylicą przy deptaku spacerowym. Od nowoczesnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich ( C.O.S.) w którym do dyspozycji jest : kryty basen, odnowa biologiczna, hala sportowa, stadion lekkoatletyczny, boisko piłkarskie, boiska do siatkówki plażowej i korty tenisowe dzieli nas zaledwie 400 metrów.

"Dom Narciarza" jest obiektem kameralnym. Panuje tu miła rodzinna atmosfera. To świetne miejsce, z które można udać się praktycznie bezpośrednio na szlaki turystyczne i rowerowe, oraz na trasy narciarskie - ( Beskidek - 1000m, Skrzyczne - 1800m). W odległości 200m znajduje się przystanek autobusowy/PKS , z którego średnio co 15 minut odjeżdżają autobusy i busy w stronę wszystkich wyciągów narciarskich. Obiekt otwarty jest cały rok.

Pomimo lokalizacji w centrum, zgiełk znany z typowych miast i dużych metropolii nie ma tutaj miejsca. Dom Narciarza to miejsce wręcz idealne dla pasjonatów górskich wędrówek, narciarzy, snowboardzistów czy wreszcie osób, które najzwyczajniej w świecie chcą spędzić spokojnie urlopowy czas.

Nasz obiekt świetnie sprawdza się jako baza wypadowa dla zorganizowanych grup narciarskich